محل تبلیغات شما
اکسل

کادر مجرب سایت دانش گستر پروژه های دانشجویی اکسل را اعم از شیت بندی فرمول نویسی و. طراحی می کند. اگر می خواهید از خدمات ما بهره مند شوید روی کلید ثبت سفارش در پایین صفحه کلیک کنید . این نرم افزار ویژگی های متنوعی دارد که می خواهیم کمی با آن ها آشنا شویم:
برخی از قابلیت های نرم افزار اکسل
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
اکسل از جمله کاربردی ترین مجموعه نرم افزارهای Microsoft Office می باشد، اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده (Spread Sheet) است، به این معنی که در واقع اکسل جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف کند، فرمول نویسی کند، ظاهر هر سلول را به دلخواه تغییر دهد و یا محدودیت های دسترسی برای هر سلول تعریف کند. قابلیت های بیشمار نرم افزار اکسل و سهولت یادگیری و استفاده از آنها، بکارگیری این نرم افزار را در حوزه ی کارهای مهندسی، اداری، مالی و … به امری اجتناب ناپذیر تبدیل نموده است .

اکسل میتواند برای امور بسیار ساده مانند لیست کردن خرید های روزانه شخصی و یا اموری پیچیده مانند تهیه داشبوردهای مدیریتی مورد استفاده باشد . علاوه بر تمام قابلیت هایی که در اکسل قرارداده شده (مانند رسم نمودارها، فرمول نویسی، تهیه بانک داده، داشبوردها و….) اکسل میتواند با استفاده از کد نویسی VBA تبدیل به یک نرم افزار بسیار حرفه ای برای تحیل داده ها و گزارش گیری شود .
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
کاربرد نرم افزار اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها، فرمول نویسی، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند، ملموس است. به عنوان مثال در کارهای مهندسی می توان به کاربرد هایی از قبیل تهیه ی فرمول شیت ها، چک لیست ها و نوشتن نرم افزار های مختلف برای امور طراحی، تحلیل و گزارش گیری اشاره نمود .

ما قصد داریم به زودی آموزش های جامعی از این نرم افزار کاربردی برای شما عزیزان فراهم کنیم پس منتظر ما باشید
تمام مواردی که در پروژه های اکسل سایت لحاظ خواهد شد به شرح زیر است:

انجام محاسبات

فرمول نویسی

PIVOT TABLE

PIVOT CHART

POWER PIVOT

POWER QUERY

هوش تجاری در اکسل

گزارش گیری

ساخت داشبورد

ساخت فرم جهت ورود اطلاعات

ع و ساده و امن، کاره‌های برگزیده‌ی بخش اکسل و اکسس را انتخاب کنید و سفارش دهید :
خدمات-اکسل-شامل-ورود-دسته-بندی-مدیریت-استخراج-آمار-دادگان-ارائه
من میتونم خدمات اکسل (شامل ورود، دسته بندی، مدیریت و استخراج آمار از دادگان) رو ارائه بدم.
از 1 هزار تومان
alimohamadla-69
alimohamadla-69
ایران
گزارشهای-مورد-نیاز-اکسل-ایجاد-چرا-زمان-زیادی-صرف-کنی
من میتونم گزارشهای مورد نیاز شما را در اکسل را ایجاد کنم(چرا زمان زیادی صرف کنی)
از 5 هزار تومان
farhadExcel
farhadExcel
اصفهان
کاری-بخواین-Excel
من میتونم هر کاری که بخواین با Excel براتون انجام بدم!
از 80 هزار تومان
a.najiba
a.najiba
تهران
پروژه-اکسل-بدهم
من میتونم پروژه های اکسل شما را انجام بدهم
از 50 هزار تومان
cppprog
cppprog
فارس
پروژه-Excel-Access-پیاده-سازی
من میتونم هر پروژه ای که داشته باشید رو با Excel یا Access براتون پیاده سازی کنم !
از 50 هزار تومان
kiarashghorbani
kiarashghorbani
تهران
سایر کاره‌هایی که در بخش اکسل و اکسس ارائه شده‌اند :
برای این که سریع‌تر خدمت مورد نظر خود را بیابید، می‌توانید از این فیلترها استفاده نمایید:
مرتب‌سازی براساس :
پرفروش‌ترین
فیلتر براساس سوابق فروشنده :
میانگین زمان پاسخ‌دهی
میانگین زمان تحویل
در یک ماه گذشته
فقط نمایش کاربلدترین‌ها
بازه‌ی قیمت (تومان) :
ازتا
خدمتی که لازم داشتید را پیدا نکردید؟
پروژه اختصاصی خود را معرفی کنید
تا متخصصین و فریلنسر های سایت پیشنهاد خود را برای شما ارسال کنند.
یکی رو می‌خوام که بتونه .
پروژه-Excel-Access-پیاده-سازی
من میتونم هر پروژه ای که داشته باشید رو با Excel یا Access براتون پیاده سازی کنم !

تهران
کاری-بخواین-Excel
من میتونم هر کاری که بخواین با Excel براتون انجام بدم!
از هزار تومان

تهران
نرم-افزار-داشبورد-فرم-هوشمند-تحت-اکسل-شرکت-سازمان-طراحی
من میتونم نرم افزار،داشبورد و فرم های هوشمند تحت اکسل برای شرکت ها و سازمان ها طراحی کنم.
از 150 هزار تومان

ایران
انواع-پروژه-شرکتی-دانشجویی-اکسس
من میتونم انواع پروژه های شرکتی و دانشجویی اکسس شما را انجام بدم

تمام-کارهای-حسابداری-اکسل-خودکار-سازی-کمتر-وقت-تلف-کنی
من میتونم تمام کارهای حسابداری رو در اکسل خودکار سازی کنم.کمتر وقت تلف کنی!!!

خراسان رضوی
طراحی-فایل-آماری-انبارداری-برنامه-ریزی-حسابداری-اکسل
من میتونم طراحی فایل های آماری ، انبارداری ، برنامه ریزی و حسابداری را در اکسل انجام بدم

البرز
پروژه-اکسل-بدهم
من میتونم پروژه های اکسل شما را انجام بدهم

فارس
برنامه-تحت-VBA-اکسل-زمینه-هایی-حقوق-دستمزد-انبار-طراحی
من میتونم برنامه های تحت VBA اکسل در زمینه هایی از قبیل حقوق ،دستمزد، انبار و طراحی کنم
از 150 هزار تومان
maha-59
maha-59
تهران
پروژه-اکسل-اکسس
من میتونم پروژه های اکسل، اکسس را انجام دهم

خراسان رضوی
فرم-جدول-فرمول-نویسی-اکسل-اکسس-زمینه-مختلف-کاری
من میتونم هر فرم،جدول و فرمول نویسی در اکسل و اکسس و در زمینه های مختلف کاری را انجام دهم

خدمات-اکسل-شامل-ورود-دسته-بندی-مدیریت-استخراج-آمار-دادگان-ارائه
من میتونم خدمات اکسل (شامل ورود، دسته بندی، مدیریت و استخراج آمار از دادگان) رو ارائه بدم.
از 1 هزار تومان

69
ایران
پروژه-نرم-افزار-محیط-اکسل-طراحی
من میتونم پروژه و نرم افزار در محیط اکسل طراحی کنم
از 50 هزار تومان
alieddy0
alieddy0
تهران
انجام پروژه های اکسل

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های اکسل آماده است تا پروژه های دانشجویی و شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه اکسل با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.
معرفی نرم افزار اکسل:

از جمله نرم افزارهای پرکاربرد که محصول شرکت مایکروسافت است، نرم افزار اکسل می باشد. اولین نسخه این نرم افزار درسال ۱۹۹۰ میلادی ارائه گردید. این برنامه بمنظور رسم نمودار و محاسبات ریاضی بوسیله ابزار گرافیکی، بکار می رود. نرم افزار اکسل در حوزه های مختلفی از جمله: مهندسی، شرکتی، اداری و امور مالی و … کاربرد دارد.
برنامه نویسی در اکسل:

برنامه نویسی نسخه ویندوزی اکسل با استفاده از زبان برنامه نویسی (VBA (Visual Basic for Application  پشتیبانی می گردد. برنامه نویسی VBA این امکان را فراهم کرده است تا عملیات هایی که با استفاده از خصوصیات اصلی اکسل قابل انجام نیستند، انجام پذیر شوند.

منبع: ویکی پدیا
خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه های پاورپوینت

انجام پروژه های دانشجویی

انجام پروژه های داده کاوی
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
انجام پروژه های آماری با spss
برای انجام پروژه اکسل باید چه کار کنم ؟

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های اکسل و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک در زمینه نرم افزار اکسل را میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید. در نتیجه جهت سفارش انجام پروژه های اکسل، باید سفارش خود را از طریق لینک های زیر ثبت نمایید و یا با شماره تماس های ذکر شده در سایت، تماس حاصل نمایید.
انجام پروژه های دانشجویی با نرم افزار اکسل:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های دانشجویی هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به دانشجو ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و در کلاس ارائه دهد. حتی اگر دانشجو درخواست فیلم آموزشی بدهد، برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه اکسل ارائه خواهیم داد.

انجام پایان نامه با نرم افزار اکسل :

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری با نرم افزار اکسل از جمله مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتیدی مجرب در زمینه انجام پایان نامه اکسل، از ابتدای شروع کار ( نگارش پروپوزال تا دفاع اصولی از پایان نامه)، همراه شما عزیزان می باشد.
چرا پروژه اکسل خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های اکسل و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ دانشجویی و شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه اکسل شما عزیزان می باشد. یکبار ما را امتحان کنید!
زمان و کیفیت انجام پروژه اکسل به چه صورت خواهد بود؟

انجام پروژه های اکسل در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

کیفیت در انجام پروژه های اکسل از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد. بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف همیارپروژه بوده است.
مراحل انجام پروژه های اکسل در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

ارسال پروژه اکسل برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
    ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
    پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
    درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
    در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
    ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
    اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
    ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
    مهلت ۴۸ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نمونه پروژه های آماده اکسل:

موسسه همیارپروژه تاکنون ده ها پروژه اکسل را انجام داده است و برخی از آنها را در سایت بعنوان پروژه آماده اکسل بارگزاری نموده است که شما عزیزان میتوانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید:  نمونه پروژه های آماده اکسل
نحوه سفارش پروژه اکسل:

توضیحات "آموزش پروژه محور اکسل - office excel" :

دوره ای متفاوت در آموزش پروژه محور اکسل که پس از آموزش مقدمات اکسل به سراغ آموزش فرمول نویسی و عبارات شرطی در قالب مثال ها و پروژه های سازمانی می رود.

دوره آموزش پروژه محور اکسل، چیزی فرا تر از یاد دادن منو های نرم افزار اکسل است، در این دوره تیم آموزشات با توجه به تجربه خود در آموزش به سازمان ها، اقدام به تهیه آموزش اکسل به صورت پروژه محور کرده است تا با مثال ها خوب و کاربردی شما را با توابع مهم اکسل آشنا کند و فرمول نویسی در اکسل را به صورت کاربردی به شما بیاموزد تا ببیند که این نرم افزار چطور می تواند دوست داشتنی باشد و به سرعت به شما کمک کند.
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
برخی از توابع کاربردی که در آموزش پروژه محور اکسل آموزش داده می شود.

• تابع if در اکسل

• تابع Vlookup در اکسل

• تابع Sumif در اکسل

• تابع And در اکسل

• تابع Or در اکسل

• تابع Count در اکسل

• .

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۱۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش پروژه محور اکسل - office excel" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش پروژه محور اکسل - office excel" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.
پیش نیازهای آموزش پروژه محور اکسل - office excel :

این آموزش از مقدماتی شروع می شود و مقدمات اکسل را سریع تر آموزش داده و به سراغ آموزش های پروژه محور با مثال های سازمانی می رود.

هدف گذاری دوره آموزشی :

آموزش کامل اکسل به صورت پروژه محور و اصولی تا شما بتوانید تمام آنچه در سر دارید را در اکسل پیاده سازی کنید. با بررسی نام درس ها در پایین صفحه می توانید ببینید که سرفصل های این دوره تمام مباحث را به خوبی پوشش داده است و تمام این مباحث کاربردی است و درس هایی که قفل باز دارند قابل مشاهده اند.

شما در گام های تخصصی بعدی می توانید آموزش اکسل در حسابداری را مشاهده کنید.

برای چه کسی مفید است ؟
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
1. برای کسانی که اکسل را بلد نیستند.

2. برای کسانی که با اکسل آشنا هستند اما نیاز های خود را نمی توانند در آن برآورده کنند.

فصل ۱ | آموزش پروژه محور اکسل
۴:۵۸:۲۶
۱
مجموعه آموزش مقدماتی اکسل (پروژه محور)
۰۰:۳۶:۳۹
توضیحات
۲
دیتا سازی و اصول کاربردی کار با اکسل
۰۰:۵۱:۳۶
توضیحات
۳
قالب بندی شرطی در اکسل با نکات کلیدی
۰۰:۱۵:۱۵
توضیحات
۴
قالب بندی شرطی در اکسل با نکات کلیدی 2
۰۰:۱۵:۴۷
توضیحات
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
قالب بندی شرطی در اکسل با نکات کلیدی 3
۰۰:۱۶:۴۷
توضیحات
۶
نکات کلیدی کار با اکسل برای سریع تر شدن
۰۰:۳۲:۳۳
توضیحات
۷
کار با کلید F4 و نکات کلیدی آن در دوره
۰۰:۱۱:۵۱
توضیحات
۸
فرمول نویسی و آشنایی با فرمول های ضروری
۰۰:۲۷:۲۵
توضیحات
۹
بکارگیری توابع ضروری و نکات کلیدی اکسل
۰۰:۴۷:۳۷
توضیحات
۱۰
مبحث جداول محوری و کاربرد های آن در سازمان ها (Pivot Table)
۰۰:۱۵:۰۷
توضیحات
۱۱
ترفند هایی برای قفل شیت یا فایل اکسل
۰۰:۲۶:۵۵
توضیحات
۱۲
طراحی برنامه در اکسل
شرکت مایکروسافت چندین فایل نمونه و Template از کارهای انجام شده مربوط به برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و مدیریت پروژه در قالب نرم‌افزار مایکروسافت اکسل-Excel را منتشر کرده است که مشاهده آن‌ها می‌تواند به شما ایده‌های خوبی جهت تهیه فایل‌های مربوط به پروژه‌ها در اکسل ارائه کند. شما می‌توانید ۲۴ نمونه از این فایل‌های اکسل را در این پست دانلود نمایید.

نمونه فایل‌های اکسل قرار داده شده جهت دانلود به شرح زیر است:

نمودار گانت اجایل Agile Gantt chart
    پروپوزال ساخت و ساز Construction proposal
    نمودار گانت پیگیری پیشرفت تاریخ‌ها Date tracker Gantt chart
    نمودار گانت پیگیری پیشرفت تاریخ‌ها۲ Date tracking Gantt chart
    پیگیری پیشرفت برنامه‌ریزی رویداد Event planning tracker
    نمودار گانت پروژه Gantt project chart
    نمودار گانت برنامه‌ریز پروژه Gantt project planner
    برنامه‌ریزی ماهیانه بودجه Household monthly budget
    تایم‌لاین پروژه با نمایش اینفوگرافیک Info graphic timeline
    برنامه پروژه بازاریابی Marketing project plan
    برنامه‌ریز پروژه بازاریابی Marketing project planner
    تایم‌لاین مایل استون‌ها و فعالیت‌های پروژه Milestone and task project timeline
    نمودار نقشه راه مایل استون‌ها Milestone charting roadmap
    برنامه‌ریزی بودجه شخصی ماهیانه Personal monthly budget spreadsheet
    پیگیری ایشوهای پروژه(مشکلات و موانع پروژه) Project issue tracker
    گزارش عملکرد پروژه Project performance report
    برنامه پروژه برای شرکت‌های حقوقی Project plan for law firms
    تایم لاین پروژه Project timeline
    لیست کارهای پروژه Project to do list
    پیگیری پیشرفت پروژه Project tracker
    نقشه راه پیمایش Scrolling roadmap
    طرح‌ریزی جریان نقدی کسب و کارهای کوچک Small business cash flow projection
    تایم لاین به همراه مایل استون‌ها Timeline with milestones (yellow)
انجام پروژه اکسل و اکسس

انجام تخصصی پروژه های اکسل جهت شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها

امکان تهیه ویدیوی آموزشی از پروژه شما و توضیح کامل کلیه مراحل انجام آن
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
امکان برگزاری کلاس خصوصی جهت آموزش مراحل انجام پروژه

پشتیبانی های بعدی و ارائه ی آموزش، پس از تکمیل پروژه

طراحی داشبوردهای مدیریتی در اکسل و Power BI
    برنامه نویسی ویژوال بیسیک در اکسل و اکسس
    انجام محاسبات
    فرمول نویسی
    رسم نمودار
    PIVOT TABLE
    PIVOT CHART
    POWER PIVOT
    POWER QUERY
    هوش تجاری در اکسل
    گزارش گیری
    ساخت فرم جهت ورود اطلاعات
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com:
alimogharrebi@gmail.com
alireza.mogharebi@gamil.com

برچسب‌ها: انجام پروژه اکسل, انجام پروژه اکسس, ماکرونویسی در اکسل
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
دانلود کتاب آموزش اکسل 2013 برای احمق ها

دانلود کتاب آموزش اکسل برای احمق ها

قبلا در این پست، لینک دانلود یکی از بهترین منابع آموزشی توابع پر کاربرد اکسل را برای شما قرار داده ام که به طور خاص به مبحث فرمول نویسی و توابع در اکسل پرداخته است

امروز هم یکی دیگر از کتب بسیار خوب برای یادگیری اکسل از سری کتاب های برای احمق ها را برایتان قرار داده ام. این کتاب به طور کلی به اکسل 2013 و نه تنها توابع آن، می پردازد.

هنرجویان بنده توجه داشته باشند که به دلیل محدودیت زمانی در سر کلاس و اینکه شاید فرصت یادداشت برداری برای شما مهیا نباشد، بهتر است از این کتاب به عنوان مرجع استفاده بفرمایید.

توصیه اینکه این کتاب به زبان انگلیسی است و شما باید نحوه استفاده از مراجع انگلیسی را به خوبی فرا گیرید تا در محیط کار و نیز در سناریوهای خاصی که با آن برخورد خواهید داشت، بتوانید توابع مناسب را به خوبی از مراجع پیدا کرده و از آن ها استفاده کنید. بدیهی است که در زمان محدود کلاس ها، امکان شرح تمامی توابع وجود ندارد و در زمان شرکت در کلاس، مهم تر از یادگیری توابع ذکر شده در کلاس، یادگیری نحوه یافتن توابع مرتبط با کارتان و یافتن نحوه استفاده از آنهاست.

بارها در کلاس ها توصیه کرده ام که اصلا منابع فارسی را پیشنهاد نمی کنم، گرچه خیلی از اوقات می تواند برای شروع کار مفید باشد، اما در ادامه فرآیند آموزشی، قطعا کافی و جامع نخواهد بود.

لینک دانلود

Mobile:
+98 939 22434
Email:
alimogharrebi@gmail.com
alireza.mogharebi@gamil.com
برچسب‌ها: مدرس اکسل, تدریس خصوصی اکسل, انجام پروژه اکسل
+ نوشته شده در سه شنبه سی و یکم شهریور ۱۳۹۴ ساعت 12:8 توسط مستر اکسل  | نظر بدهید
انجام پروژه اکسل (EXCEL)
انجام پروژه اکسل EXCEL

azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com

انجام کلیه پروژه ها در محیط اکسل اعم از:

انواع  محاسبات مالی، حسابداری، مهندسی و .
    رسم انواع چارت
    ماکرونویسی و برنامه نویسی به زبان ویژوال بیسیک در محیط اکسل
    Pivot Tabel
    انجام محاسبات تخصصی رشته های مختلف مهندسی اعم از صنایع، مکانیک، عمران و . در محیط اکسل
    مشاوره جهت تحلیل داده های خام شرکت ها و سازمان ها در اکسل
    انجام برنامه نویسی ویژوال بیسیک در محیط اکسل جهت نیازمندی های خاص شرکت ها و سازمان ها

azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com

مجری پروژه های متعدد اکسل در سازمان ها و شرکت ها

مدرس اکسل در آموزشگاه های تهران

انجام پروژه Office ( آفیس )
سفارش پروژه آفیس
مایکروسافت آفیس چیست؟
مایکروسافت آفیس یک مجموعه اداری در بر گیرنده نرم‌افزارهای یکپارچه با هم، سرورها و سرویس‌ها است که برای سیستم ‌عامل‌های مایکروسافت ویندوز و مک اواس ده ساخته شده است. مایکروسافت آفیس در سال ۱۹۸۹ برای سیستم‌عامل مک اواس اکس معرفی شد و در سال بعد یعنی ۱۹۹۰ نسخه تحت ویندوز آن نیز به بازار آمد. اولین نسخه از مجموعه مایکروسافت آفیس شامل برنامه‌های مایکروسافت ورد، مایکروسافت اکسل و مایکروسافت پاورپوینت بود. همچنین برنامه‌های مایکروسافت اکسس و اسکجول پلاس در نگارش حرفه‌ای این نسخه وجود داشت.
photo_2017-10-07_11-19-12
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
• انجام پروژه های کلاسی با استفاده از نرم افزار پاورپوینت ، اکسل ، وورد و Word , Excel , Power Point
• انجام تحقیقات کلاسی با استفاده از پاورپوینت ، اکسل ، وورد و
• تایپ با استفاده از نرم افزار ورد Word
• رسم نمودار با اکسل Excel
• طراحی پاورپوینت ارائه کلاسی
• شناسایی روند با اکسل Excel
• انجام محاسبات و فرمول نویسی با اکسل Excel
• نگهداری داده و اطلاعات در اکسل Excel
• دسترسی آنلاین به اکسل Excel
• انجام سمینار کارشناسی ارشد
• و

انجام پروژه های اکسل

اکسس, اکسل, انبار, تولید, حسابداری

برخی از قابلیت های نرم افزار اکسل

اکسل ,پروژه ,های ,انجام ,com09367292276azsoftir@gmail ,comazsoftir ,com09367292276azsoftir@gmail comazsoftir ,پروژه های ,comazsoftir com09367292276azsoftir@gmail ,نرم افزار ,انجام پروژه ,comazsoftir com09367292276azsoftir@gmail comazsoftir ,com09367292276azsoftir@gmail comazsoftir com09367292276azsoftir@gmail ,اکسل office excel ,azsoftir com09367292276azsoftir@gmail comazsoftir

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سار ارز دیجیتال poolnaivantai وبلاگ رسمی ایمجین دراگنز نیازمندی های معلمین و دانش آموزان وخانواده بزرگ بورس قدمگاه مطالب من انشا های آماده Robert's page ریاضی هفتم- هشتم- نهم - شهرری